Jak můžete pomoci?

BERUŠKA HB existuje a pomáhá díky vám - dárcům a spolupracovníkům Poděkování našim sponzorům
Za jakoukoliv formu pomoci je Vám BERUŠKA HB jménem všech obdarovaných velmi vděčná a odmění se Vám zveřejněním na svých stránkách, samozřejmostí je  darovací smlouva. Při realizaci výstav dětských výtvarných děl a vernisáží Vás velmi rádi na akci pozveme a rádi Vám osobně projevíme vděčnost a poděkování i při kontaktu s médii.
Zaujalo Vás naše občanské sdružení a rozhodli jste se nám pomoci?

Aktuálně připravujeme

Výstavu výtvarných děl dětí ze čtyř dětských domovů v rámci  projektu "MŮJ ŽIVOTNÍ CÍL".  Výstava proběhne dne 3.10.2015 na Kuksu v rámci Svatohubertských slavností díky umožnění prodejní výstavy Řádu Svatého Huberta. 
Na výstavě budou k zakoupení i díla autorů, kteří nám věnovali své obrazy a výtěžek z prodeje bude využit na naplňování cílů dětí, kteří s projektu zúčastnili a to alespoň na jeden den, aby si svůj cíl vyzkoušeli prožít.
Čím nám můžete pomoci? Vytvořte berušku z jakéhokoliv materiálu nebo jakékoliv velikosti a doručte nám ji. Bude součástí výstavy na kuksu a bude dárkem pro účastníky výstavy.  Vaše berušky nafotíme a umístíme na našich stránkách a pokud si budete přát zviditelníme i Vaše jméno dárce berušky.

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit radostnější svět. 

Jakým způsobem pomoci? 

Nedůvěřujete nadacím a rádi podporujete konkrétní projekty? Nechcete posílat peníze? Je mnoho způsobů, jak můžete pomoci:

1) finančním darem:
Číslo účtu, na který můžete přispět libovolnou částkou je:
78-8054680247/0100 KB

  • Peněžní dar může být jednorázový, nebo si můžete určit částku, kterou jste ochotní postrádat každý měsíc a zařídit v bance trvalý příkaz.

2) věcným darem:

  • Kancelářské a výtvarné potřeby: čtvrtky, barevné papíry, pastelky, temperové barvy, voskovky, kterými děti vytváří různé dárky na velikonoce, vánoce, narozeniny kamarádů apod. 
  • Potraviny: sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky, lízátka, které dostanou u příležitosti různých událostí, např. svátky, narozeniny, soutěže, den dětí apod.
  • Drogerie: mýdla, prací prášky, šampóny, zubní pasty, tekutá mýdla.. to vše v dětském domově upotřebí v rodinkách, kde se děti za pomoci tet učí i prát i vařit 
  • Hračkářství: míče, sportovní pomůcky, kterých není nikdy dost ať už v zimě např. při hraní stolního tenisu, šipek, když není počasí na hraní fotbalu na přilehlém hřišti a podobných aktivit
  • Alternativní pomoc: Uvítáme i jiné formy pomoci jako je např. divadelní představení, které byste přijeli zahrát do dětského domova, hudební vystoupení apod.
  • Vzdělávací činnost: pokud má někdo hodinku času a ochotu věnovat ji skupince dětí např. formou výuky angličtiny nebo jiného jazyka  i to pomůže dětem do budoucna v konkurenci při uplatnění na trhu práce  

3) Pomoci můžete dobrovolnou činností.

Máte povolání. o kterém by jste rádi řekli dětem? Chcete se podělit o zajímavé zážitky z cest? Neváhejte a kontaktujte nás. Děti jsou velmi aktivní a rádi se zúčastní Vaší přednášky v prostorách dětského domova, což je může velmi obohatit při výběru povolání a rozšířit jim  vlastní obzory a v neposlední radě poznat zajímavou osobnost.