Vzdělávací seminář – Koučování

Ve čtvrtek 24.4. 2014 se v Třebíči (ul. Fr. Hrubína753 v prostorách o.s. KADET) rámci projektu využití mazinárodních zkušeností pro zvášení zaměstnatelnosti mladých ohrožených nezaměstnaností uskutečnil vzdělávací seminář pro pracovníky organizací poskytujících sociální služby na téma:
– Koučování s cílem stanovení profesní zaměřenosti a vize uplatnění se na trhu práce
– Uvědomění si současné reality a možností k realizaci dlouhodobé vize

Seminář se uskutečnil v rámci spolupráce s KOUS Vysočina o.s. www.kous.cz s paní Soňou Baueršímovou a Asociací manažerů absolventů o.s. paní Ing. Irenou Zemánkovou, CSc. www.amonno.org.

 

 

 

 

 

 

Tento projekt je spolufinancován z prostředků ESF v České republice prostřednictvím operpačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Projekt využití mezinárodních zkušeností pro zvážení zaměstnatelnosti mladých ohrožených nezaměstnaností (CZ.1.04/5.1.01/77.00364).

 

 

Pozvánka na seminář

Zápis ze vzdělávacího semináře

Děkuji za celkovou akci nejen organizátorům, ale i všem zúčastněným, kterým záleží na tom, aby poskytovali inovativní možnosti osobnostního růstu těm, se kterými pracují tak, aby měli vyšší šance na pracovní uplatnění na součaném trhu práce, vážili si sami sebe a s vnitřní motivací systematicky pracovali na svém sebevzdělávání a celkovém životním naplnění.

Děkuji za možnost předávat své zkušenosti a odborné znalosti z oblasti koučování a přeji mnoho úspěchů a radosti v každodenní činnosti.

Lenka Benešová
Předsedkyně sdružení BERUŠKA HB, o.s.