Dnes došlo k předání výtěžku z Charitativního plesu pořádaného Soukromou Vyšší odbornou školou sociální, o.p.s. v Jihlavě našemu sdružení BERUŠKA HB v celkové výši 10.270,00 Kč.

V prostorách školy předali zástupci projektové skupiny z 3. ročníku jmenovitě sl. Janou Jarošovou za účasti ředitelky školy, zástupkyně ředitelky a ostatních, kteří se podíleli na celkové organizaci plesu darovací šek na výše uvedenou částku a přání, aby získané prostředky posloužili jmenovitým dětem – těm, které pomoc nejvíce potřebují.

Velice si vážíme důvěry studentek a vedení školy za rozhodnutí věnovat výtěžek z plesu našemu sdružení, jsme vděčni za obdarované děti z DD Humpolec, kterým bude formou roční výuky angličtiny v prostorách jídelny dětského domova od září 2008, cestopisné besedy uskutečněné v druhé polovině září panem K. Volfem na téma Galapágy, výletů a soutěží celý výtěžek věnován.

Mnohokrát děkujeme za Vaši vstřícnost, štědrost, aktivitu a soucítění a přejeme Vám všem hodně zdraví, pohody, úspěchů a splněných přání.

Přesto, že se dnešního předání výtěžku z charitativního plesu v Jihlavě nemohli zúčastnit naše dobrovolnice Martina Palacká a Markéta Polívková, velice jim děkuji za jejich obětavost, spolupráci a pomoc při dobrovolné činnosti pro sdružení BERUŠKA HB.

Děkuji Vám
Lenka Benešová