Ve čtvrtek 27.11.2008 po 18.00 hod jsme dorazili se zpožděním do dětského domova na předvánoční nadílku, na které děti předváděli vše co umí, co je baví, čím se chtějí pochlubit…. Celá akce trvala necelou hodinku a byl to pro nás nepopsatelně nádherný zážitek vidět děti jak jsou šťasné z toho, že mohou předvézt co je baví, těší, zajímá ……. Vystoupila skupinka dětí s tanečním programem, s moderní sestavou hip-hop, Sergej Krylov (16 let) zazpíval neuvěřitelně nádherně píseň z muzikálu Mušketýři, další chlapec zahrál na bongo… V celém dětském domově vládla úžasná atmosféra a bylo jasné, že díky našemu sdružení a uskutečnění celé akce bylo v jeden okamžik několik desítek šťastných srdcí.

Na závěr od nás děti dostali vitamíny s hračkou, vánoční čokoládový kalendář a dárky, které zaslal pan Kratochvíl. Díky sponzorům můžeme podobné akce pořádat a pomáhat tak dětem a umožňovat jim neopakovatelné prožitky plné úsměvů, radosti a příjemných zážitků.
Děkujeme všem, kteří nám pomáhají a přejeme krásné předvánoční dny plné pohody všem sponzorům a dárům a také všem spolupracovníkům a dobrovolníkům.

Na výše uvedené akci nám tety předali obrázky malované dětmi. Obrázky jsou zároveň vyjádřením přání, které mají děti pro Ježíška. Pokud můžete pomozte nám splnit alespoň jedno přání a zašlete nám jmenovitě dáreček buď na naši adresu nebo přímo do dětského domova Humpolec, Libická 928, 396 01 Humpolec.

Všechny malované dětské přání jsou uvedeny ve fotogalerii v sekci Vánoční přání. Jedná se celkem o 21 PŘÁNÍ, ale stačí vyplnit jen jedno jediné, aby člověk cítil neopakovatelný pocit, že udělal radost dítěti, které nemá vlastní rodinu, ale zná láskyplný pocit. Stejně tak nádherný pocit jsem měla, když mi jeden z chlapců předal vlastnoručně vyrobeného andělíčka a viděla jsem neuvěřitelnou radost z toho, že mi může svůj výtvor darovat. Andělíčka mám schovaného a moc děkuji. Děkuji, za neopakovatelný zážitek prožitý s Vámi se všemi v dětském domově na této báječné akci a těším se opět na viděnou. Za všechny, kteří spolupracují s Beruškou, Lenka Benešová.