Výstava výtvarných děl dětí z dětských domovů v rámci projektu “MŮJ ŽIVOTNÍ CÍL” se za podpory pana Velmistra Řádu Svatého Huberta uskutečnila v prosluněných prostorách prvního patra na Kuksu dne 3.10.2015.

Děkujeme Velmistrovi Řádu Svatého Huberta, panu Votavovi za spolupráci i všem, kteří se na celkové přípravě i realizaci podíleli. Jsme velmi poctěni návštěvou výstavy paní Místopředsedkyní Senátu Parlamentu ČR paní Mgr. Miluší Horskou a panem Europoslancem Mgr. Tomášem Zdechovským, kteří také věnovali finanční dar na realizaci cíle s názvem “ÚSPĚCH” pro Lucku z dětkého domova Jemnice.

Podívejte se na vybraný obrázek Lucky níže.

Výstavu na Kuksu navštívili i děti z dětského domova Hrotovice.

Děkujeme všem spolupracovníkům, sponzorům, dárcům, návštěvníkům, aktivním nadšencům i všem, kteří podporují naši snahu a realizaci projektů pro děti bez vlastních fungujících rodin.

Výtěžek z výstavy bude věnován jak na umožnění vzdělávacího cíle pro Lucku, tak i na další vzdělávací aktivity pro děti, které se projektu zúčastnili a to především na to, aby si uměly stanovovat reálné a uskutečnitelné cíle a také jich dosahovat.
S vděčností a poděkováním

Za sdružení BERUŠKA HB
Lenka Benešová

Další fotografie z výstavy: