Velice mile nás překvapila nabídka Soukromé vyšší odborné školy sociální v Jihlavě, jejíž studentky nám nabídly výtěžek z jejich projektu nazvaného Semestrend. Celá akce proběhla ve čtvrtek 3.5.2007 a ve středu 9.5. jsme přezvzali výtěžek v celkové výši 1170,00 Kč v prostorách Soukromé vyšší odborné školy sociální v Jihlavě za účasti vedoucího projektu a studentek, které se na akci podíleli. Ve velice příjemné atmosféře za celkového hodnocení projektu a občerstvení jsme poznali, že jsou kolem nás lidé, kterým není lhostejný osud mnoha dětí, kteří pomoc potřebují a nemusí se zdaleka jednat pouze o finanční prostředky.

Získaný finanční dar použijeme ve prospěch dětí v Dětském domově Nová Ves u Chotěboře u příležitosti dne dětí v červnu tohoto roku, popř. po dohodě s vedením dětského domova na individuální potřeby jednotlivého dítěte.

Touto cestou děkujeme za vynaložené úsilí, nápaditost, aktivitu a celkový finanční obnos všem, kteří se na celé akci podíleli a těšíme se na další možnou spolupráci. Přejeme hodně úspěchů a ještě jednou díky.