Tak se nám přece jen podařilo dostat se v sobotu dne 22.9.2007 do Nové Vsi u Chotěboře, abychom se účastnili oslav 55 let od založení DD. Skutečně byla celá akce precizně připravená, zorganizovaná a každý návštěvník si mohl prohlédnout prostory, ve kterých děti žijí i pracují, pomáhají tetám a vyrůstají.

V přilehlém parku byla pro všechny děti připravená zábava na celé odpoledne a také dospělí si přišli na své díky pečlivě připravenému kulturnímu programu.

Dětem jsme přivezli koberec v podobě hasičského auta a plyšové hračky, které nám pro děti věnovala slečna Kamila Kopecká z Havlíčkova Brodu. Tímto jí za obdarované děti moc děkujeme.

Obdivujeme paní ředitelku Etelu Coufalovou, která dělá maximum pro všechny děti, aby odcházeli z DD připraveni do života. Přejeme mnoho úspěchů v práci, především hodně zdraví a to i všem zaměstnancům a dětem.

Na závěr přikládáme několik fotografií pořízených v tento den. Je nutno podotknout, že se nám na celé akci moc líbilo a věříme, že i Vy ostatní ať už jste trávili tento den v prostorách dětského domova nebo jinde jste prožili krásný a pohodový den plný radosti a zábavy.